רשת מלונות פתאל זכתה במקום הראשון בקטגוריית "השירות מתחיל מבפנים"

26/05/2019
רשת מלונות פתאל זכתה במקום הראשון בקטגוריית "השירות מתחיל מבפנים" (הגדל)

המרכז הישראלי לניהול פרסם את החברות והארגונים הזוכים לשנת 2019:

רשת המלונות פתאל, רשת המלונות הבינלאומית הישראלית, זכתה במקום הראשון בקטגוריית "השירות מתחיל מבפנים", במסגרת תחרות מצוינות בשירות וחווית לקוח שנערכה על ידי המרכז הישראלי לניהול, כך הוכרז בכנס "שירות וחווית לקוח של המי"ל" שהתקיים השבוע בראשון לציון.

הרשת ביצעה תהליכים פנים ארגוניים כדוגמת, פיתוח תוכנית "פתאל אקדמי", הטמעתה של תוכנת ה-HOTSOS אשר מפשטת עבור נותני השרות את בקשות האורחים ובכך משפרות את השירות, העצמת העובדים והמנהלים על ידי הדרכות למיומנויות ניהול ופיתוח עתודות ניהול ברשת וקידום של מנהלים ועובדים "מבפנים", כאשר נושאת הדגל היא מנכ"לית הרשת אשר צמחה לתפקידה מפקידת הזמנות באילת ועד לתפקידה הנוכחי.

הבחירה ברשת פתאל נעשתה על ידי צוות של כ- 70 שופטים בהם מנכלים בכירים במשק הישראלי, נושאי משרה בכירה בחברות וארגונים, אנשי ייעוץ ומחקר ואנשי אקדמיה מהמוסדות המובילים להשכלה גבוהה.

רשת פתאל הציגה את פועלה בשלוש השנים האחרונות לחבר השופטים ולאחר תהליך בחינה בן שלושה חודשים התבשרה הרשת אתמול במסגרת הכנס כי זכתה בפרס.

תחרות מצוינות בשירות וחווית לקוח, הנערכת על ידי המי"ל (המרכז הישראלי לניהול) זו השנה ה-16, שמה לה למטרה לקדם ולהעצים המודעות לשירות מצטיין בישראל ולהוקיר תודה לחברות וארגונים שביצעו מהלכי שיפור יוצאים מן הכלל.

תגובות
מס. התגובהתוכן התגובה
1. סיגל אפרים (2/06/2019 22:24:39)
עבור לתוכן העמוד