מלון "קדם" במורדות יערות הכרמל של קבוצת "שתית"

21/05/2019
מלון "קדם" במורדות יערות הכרמל של קבוצת "שתית" (הגדל)

ממש מלונות מקבוצת שתית בבעלות היזם ואיש העסקים שלום שטרית, מדווחת היום, כי המלון שהיא בונה במורדות יערות הכרמל "מלון קדם", נמצא בשלבי גמר מתקדמים והוא ייפתח ב- 1.6 לאורחים!

מלון "קדם", הינו מלון בטבע- מלון נופש ובריאות חווייתי המשלב את הסביבה הקרובה כחלק אינטגרלי מחוויית נופש ייחודית אותה הוא מציע לאורחי המלון. במלון קשת רחבה של מתקנים ושירותים שבכולם נטועים שורשים של בריאות, רוגע ופינוק. המלון יהווה אבן שואבת לתיירי בריאות תוך דגש על מתן "בית לגוף ולנפש", מלון אינטימי ושקט, ללא פלאפונים, המיועד לגילאי 12 ומעלה.

 

המלון מציע עשרות חדרי אירוח מסוגים שונים (עסקים, סוויטות מפנקות ועוד) ופועל בכל חודשי השנה; במהלך הקיץ מתפקד כמלון נופש קיצי ובחורף מתפקד כמלון אינטימי ומפנק עם אווירה רומנטית ציורית.

המלון הינו ברמת תיירות A נופש ותוכנן כמלון אקולוגי שצופה להרי הכרמל ואל הים התיכון. האגף המרכזי בשטח של כ- 4,000 מ"ר כולל חדר אוכל, לובי, דלפק קבלה, בר, בריכה קטנה, מתקני ספא, חדרי טיפולים, חדר כושר, וכ- 61 חדרי אירוח וסוויטות.

 

המלון יפעיל ספא וחדרי טיפולים של אסתטיקה רפואית, לצד סדנאות לגוף ולנפש כגון: יוגה ומדיטציה, דיטוקס, סדנאות נשימה ועוד. בקומת הספא הוקמו במלון סאונה וחמאם תורכי.

 

לדברי שלום שטרית, בעלי ומנכ"ל החברה: "מלון "קדם" בא לתת מענה של חוויה אחרת מלון עם תוכן ייחודי, מלון בריאות לאנשים בריאים. המלון מעבר להיותו במורדות יערות הכרמל ונבנה כמלון נופש לכל דבר עם כל האופציות הנדרשות יהווה גם כמלון המציע לפרטיים וקבוצות העצמה אישית וחיזוק הגוף והנפש. המחשבה היא שכל אדם יקדיש שבוע להעצמה אישית ממש כמו טיפול תקופתי, אנחנו מכוונים לייצר  חוויה מלונאית אחרת". הוסיף שטרית.

 

עבור לתוכן העמוד