סטודיו לעיצוב פנים מבנה וסביבה –ליאור לייבוביץ

18/10/2018

 

ליאור לייבוביץ, בעליו של סטודיו לעיצוב פנים מבנה וסביבה עם ניסיון רב בתחום עיצוב מלונות רשת ומלונות בוטיק, חללים מסחריים משרדים ובתים.

בוגר שנקר בהצטיינות ומרצה בשנקר במחלקת עיצוב פנים מבנה וסביבה ב– 9 השנים האחרונות, וכן מרצה במכללה למנהל ראשון לציון במחלקת עיצוב פנים , עבד במשרדים הנחשבים בישראל ובחו"ל בתחום עיצוב הפנים והאדריכלות.

 כמו כן, זכה בתחרויות עיצוב ואדריכלות ומספר מעבודותיו פורסמו בספרי אדריכלות ועיצוב פנים וכן במספר אתרי עיצוב.

כחלק מעבודותיו ליאור שיתף פעולה עם מלון רנסנס לפרויקטים הבאים:

עיצוב חדר  executive ומסדרון

ההשראה לעיצוב חדר אקזקיוטיב במלון רנסנס תל אביב, נבעה מהרצון לייחד את המלון השייך לרשת מריוט כמלון המותאם למיקום שלו, ועל ידי חיבור זה לפתח את השפה הצורנית שתהיה ייחודית למלון.

השפה הצורנית של המלון בכלל ובחדר בפרט נבעה מחיבור בין השפה האדריכלית של המלון שנבנה בשנות ה-70 בשיא תקופת הברוטליסטיות בישראל עם שורשים היסטוריים של בניית הבאוהאוס בתל אביב ונגיעות של האזור הסובב את המלון הממוקם על שפת הים.

שילוב המרכיבים האלו ייצר את פלטת החומרים העשירה ואת הצבעוניות בעלת מספר הרבדים של החדר.

בהמשך ישיר של החדר המסדרון נוגע במספר מאפיינים, שילוט החדרים הגיאומטרי בסגנון הבאוהאוס עם השראה לשילוט בניינים ברחבי תל אביב, הפאטרנים של השטיח בשילוב תאורה המייצרת את הפרספקטיבה הארוכה של המסדרון בשילוב משולשי עץ במבואת המעליות שנלקחו מהמשחקים הגיאומטריים של הבאוהאוס.

במסדרון נעשה שימוש במראות לאורך תוואי המסדרון על מנת להקנות למסדרון מראה רחב יותר ועדיין לשמור על פרטיות בהגנה על המסדרון.

נפתח באוגוסט 2018

 

 

 

עיצוב טרקלין עסקים

טרקלין העסקים עוצב ע"י שימוש בשפה הצורנית שפותחה למלון כשהקונספט של הטרקלין היה לייצר מגוון רחב של אופציות ישיבה ואכילה ובייחוד יצירת מספר אזורי ישיבה המדמים את הסלון הביתי.

פרקט חם נבחר ליצירת הרגשה חמימה ושילוב של בדים עמידים בגוונים של הסביבה העוטפת את המלון. טפטים תלת מימדים עם תאורה ישירה ולא ישירה נועדו ליצירת חוויה עוטפת וייחודית.

מסגרות מתכת עם מראות מחקים את הגיאומטריה של המבנה ומהווים אלמנט שחוזר במספר מקומות ברחבי המלון ובייחוד בלובי הראשי.

תחילת בנייה נובמבר 2018

 

סטודיו ליאור ליבוביץ עיצוב פנים מבנה וסביבה

טל': 050-6940460

lior08@gmail.com 

מצ"ב לינק לצפייה בעבודות נוספות:

  liorl
עבור לתוכן העמוד