משרד התיירות מעניק דירוג כוכבים ל-7 ממלונות פתאל

23/05/2017

 

'פתאל', רשת המלונות הגדולה בישראל, קיבלה דירוג כוכבים ל- 7 ממלונות הרשת, כאשר 3 מלונות זכו לדירוג של חמישה כוכבים סופיריור- הדירוג הגבוה ביותר של משרד התיירות הישראלי, שני מלונות זכו לדירוג 5 כוכבים ושניים נוספים דורגו 4 כוכבים סופריור.

 

לאחר כ- 20 שנים בהן לא ניתן דירוג כוכבים בישראל, הגישה רשת מלונות פתאל שבעה מתוך 38 מלונות הרשת לדירוג כוכבים רשמי של משרד התיירות. לאחר בחינת הבקשה החליט משרד התיירות לדרג את מלונות הרשת שהוגשו, כאשר 3 מלונות זכו לדירוג הגבוה ביותר שניתן לקבל. טקס הענקת דירוג הכוכבים התקיים במלון הרודס בת"א, במעמד מנכ"ל משרד התיירות, מר אמיר הלוי, שהכריז על הדירוג:

 

v      מלון הרודס הרצליה - 5 כוכבים סופיריור

v      ארמונות הרודס אילת הכוללים את מלון הרודס פאלאס, מלון הרודס ויטאליס ומלון הרודס בוטיק- 5 כוכבים סופיריור

v      הרודס ים המלח- 5 כוכבים סופיריור  

v      לאונרדו פלאזה ירושלים- 5 כוכבים

v      U SUITES (אילת)- 5 כוכבים

v      לאונרדו ירושלים- 4 כוכבים סופיריור

v      לאונרדו פלאזה אשדוד- 4 כוכבים סופיריור

 

דוד פתאל, יו"ר ומנכ"ל הרשת: "אנו שמחים על הכבוד שניתן לנו ממשרד התיירות בדירוג החדש של מלונות הרשת. אין ספק כי ההשקעה וההקפדה של מנהלי המלונות, הן ברמת השירות והן בנראות, מביאה את הרשת להיות חוד החנית של ענף המלונות בישראל עם שלושה מלונות בדירוג של 5 כוכבים סופיריור. הרשת שמה לעצמה למטרה להוביל את ענף המלונאות בישראל הן בהיבטי החדשנות והן בהיבטי האירוח, והדירוג החדש ממחיש זאת בהחלט".

 

 יריב לוין, שר התיירות, מסר: "אני מברך על הצטרפותה של רשת פתאל לדירוג המלונות של משרד התיירות. הצטרפותה משמעותית ביותר, בהיותה מהמובילות את תעשיית התיירות ובעלת מספר המלונות הגדול בישראל. תהליך הדירוג משביח את המוצר התיירותי, תורם לאיכותו, ובהמשך לכך – מוזיל את הנופש בישראל. אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה של רשת פתאל המצטרפת לעשרות רבות של מלונות שכבר דורגו, במסגרת פעולות משרד התיירות לקידום שקיפות ומידע אובייקטיבי לטובת התיירים".

 

בתמונה: מלון הרודס ויטאליס מרשת פתאל

 

עבור לתוכן העמוד