מלון נוף גינוסר הפך בית לאירועי תרבות, ספורט, כנסים ופסטיבלים

10/05/2017

 

מלון נוף גינוסר שעל שפת הכנרת הפך בית לאירועי תרבות, ספורט, כנסים ופסטיבלים ברמה ארצית. בסופ"ש שעבר התקיים במלון אירוע שבתרבות כאשר האורח המרכזי היה השר לשעבר, אבי גבאי ומי שמתמודד בימים אלה על הובלת מפלגת העבודה.

 

את המפגש המרתק אליו הגיעו משתתפים רבים הנחו כתב ערוץ 10 אלי לוי וכתב ערוץ 2 יוסי מזרחי, אל הפאנל הצטרף גם ראש המועצה האזורית עמק הירדן עידן גרינבאום ורוני מנור מנכ"ל המלון. הקהל הביע עניין רב בתכנים והאירוע הוכתר כהצלחה.

 

בסופ"ש האחרון התקיים זו השנה ה-8 ברציפות, במלון הכנס השנתי "כנס גינוסר למקצועות הארובי" בהפקת מרכז יובל בניהולם של ענבר ותמיר לוי. הכנס מתמחה במקצועות האירובי כגון: TRX, מדרגה, אירובי ועוד עם המדריכים מהליגה הראשונה בארץ ובעולם. 

 

מאות משתתפים לקחו חלק בכנס ברחבי המלון ובמתקני הספורט שלו, וזו הייתה בהפקה מרהיבה מלאת אנרגיה. שף המלון גיל גרין שדאג לתפריט בריא לספורטאים ולספורטאיות הרבים שהגיעו לכנס.

 

רוני מנור מנכ"ל נוף גינוסר, ציין כי "הכנסים השנתיים שמתקיימים במלון כבר מזמן הפכו למסורת, אנחנו מתאימים את עצמנו לדרישות האירוע ומספקים אווירה ואקלים מיטבי לכל אירוע וכנס. אני גאה בכך שצוות המלון משתף פעולה בצורה מוחלטת עם כל אירוע או כנס שמתארח אצלנו וכמובן שהאורחים הרבים נהנים מיחס ושירות אדיב וחוזרים אלינו גם בחופשתם הפרטית."

 

בתמונה: אלי לוי, יוסי מזרחי, רוני מנור, עידן גרינבאום ואבי גבאי. צילום יח"צ נוף גנוסר

 

 

 

עבור לתוכן העמוד