החלה מכירת החדרים למלון 'סטאי כנרת'

2/04/2017
החלה מכירת החדרים למלון 'סטאי כנרת' (הגדל)

 

החלה מכירת החדרים למלון 'סטאי כנרת' (The Setai Sea of Galilee), המלון היוקרתי החדש שבבעלות האחים נקש, הצפוי להיפתח ב-1 ביוני בחוף כורסי על שפת הכנרת.

 

בעקבות ההצלחה הגדולה של מלון 'סטאי מיאמי ביץ'' (The Setai Miami Beach), הממוקם במיאמי, פלורידה, באזור סאות' ביץ' ונמנה עם המלונות היוקרתיים, העדכניים, הנחשבים והמבוקשים ביותר בפלורידה - החליטו האחים נקש, שהינם אף בעלי המלון במיאמי, להשקיע ולבנות בישראל שני בתי מלון חדשים, יוקרתיים ומפוארים שיישאו את השם Setai: מלון 'סטאי כנרת', שהוקם בחוף כורסי על גדות הכנרת ומלון 'סטאי תל אביב', הצפוי להיפתח בחודש ספטמבר בבניין ה'קישלה', בכיכר השעון ביפו.

 

אבי חורמרו, מנכ"ל קבוצת נקש בישראל: "האחים נקש החליטו להביא לישראל את מותג המלונות היוקרתי שלהם ומלון 'סטאי כנרת', הממוקם על שפת הכנרת, הוא הראשון שבהם. צריך לזכור שלא מדובר כאן בעוד מלון, אלא במלון שההשקעה בבנייתו באזור הזה שמחבר בין הכנרת, הגליל, עמק הירדן, רמת הגולן והחרמון אינה מהווה עניין של מה בכך".

 

"לאחר הרבה מאד שנים שלא נבנו בתי מלון חדשים באזור, קבוצת נקש משקיעה סכום של כ-200 מיליון ₪ בבניית מלון במיקום שעד היום לא היה גורם שבנה והשקיע בו את כספו", הוסיף חורמרו, "מדובר במלון ברמת 5 כוכבים דה לקס, שיציע חווית אירוח וחופש מהטובות בישראל ובעולם עם 110 סוויטות וחדרים מרווחים, מתוכם 88 סוויטות בהן ייהנו האורחים מבריכות פרטיות צמודות או מהאט-טאב, ו-22 חדרי דה לקס; עם מתחם ספא ענק וחדשני; ועם נוף מרהיב שאין שני לו בדמות הרי הגולן והכנרת".

 

עם פתיחת המלון תתקיים תקופת הרצה, בה יוצעו מחירי אירוח מיוחדים.

עבור לתוכן העמוד