רשת המלונות פתאל מרחיבה את הפעילות המותגית באירופה

2/03/2017
רשת המלונות פתאל מרחיבה את הפעילות המותגית באירופה (הגדל)

 

רשת המלונות פתאל, מרחיבה את הפעילות המותגית באירופה עם מותג חדש: NYX, שמקורו במלון הקונספט התל-אביבי המצליח. הרשת תפתח בחודשים הקרובים 4 מלונות חדשים תחת המותג NYX ברחבי אירופה, בערים מילאנו, פראג, מינכן ומדריד.

 

התרחבות המותג מגיעה בעקבות הצלחתו של המלון התל אביבי שנפתח לפני פחות משנה, בקרב תיירי החוץ ובקרב הישראלים. היקף ההשקעה ברכישת ומיתוג המלונות מוערך בכ- 120 מיליוני יורו. המלון הראשון ייפתח בעיר מילאנו כבר במהלך חודש פברואר, כאשר כל המלונות צפויים להיפתח בשנת 2017.

 

בדומה למלון התל אביבי, הנמצא במרכז התוסס של העיר, גם מלונות NYX באירופה ימוקמו במרכזי הערים הגדולות ובמרחק קצר מהמקומות החמים במטרופולין.

 

את המלונות יעצב מעצב המלונות הגרמני אנדריאס נוידם, שמלווה את מלונות לאונרדו באירופה, ואלו יאופיינו בעיצוב אורבני מעורר השראה, הכולל שילוב של צבעים חזקים, ריהוט אקלקטי ומייצגי אומנות ייחודיים עליהם אמונה האוצרת איריס ברק. כך יתקבל מלון חצוף, מעודכן, יוקרתי, מהנה, בועט, היפסטרי, אורבני ואופנתי.

 

כמו כן, יציגו מלונות NYX עבודות של אמנים פעילים ובכך יהפכו לחלק חשוב בתרבות המקומית ומגנט עבור תיירים ומקומיים הרוצים לחוות תרבות מקומית ואומנות עכשווית.

 

מלונות NYX ייחודיים גם במרכיב השירות, כאשר עובדי המלונות מאופיינים כ- "City lovers" ; עליהם לאהוב את העיר בה ממוקם המלון ולהיות מלאי תשוקה להעביר את התלהבותם והידע שלהם אודות העיר גם לאורחים. עליהם להשרות אווירה נעימה וחברית ולדאוג לאורחי המלון בכל אספקט, כולל ייעוץ לגבי מקומות בילוי, תרבות ונקודות ציון חשובות בעיר. השירות הנעים והמקיף נותר אצל אורחי המלון זמן רב אחרי שעזבו.

 

דני רוג'ר, מנכ"ל רשת מלונות פתאל באירופה, ציין: NYX" הינו מותג ישראלי, אשר ביסס את מעמדו כמלון תל אביבי מוביל זמן קצר לאחר פתיחתו. לאור הצלחתו והביקורות החיוביות, החליטה הרשת שזו העת להתרחב עם המותג גם לאירופה ולהציג לאירופאים קונספט חדש של מלונות, כאלו שימשכו אליהם קהלים גדולים מרחבי אירופה והעולם. אנו נרגשים ומצפים להרחבת פעילותנו בשוק האירופי ורואים באירופה יעד מרכזי להרחבה של המותג NYX בעשור הקרוב".

עבור לתוכן העמוד