תחרות האולטרה צ'אלנג' של רימונים

2/03/2017

 

תחרות רימונים אולטרה צ'לאנג' –The Ultra Challenge– תחרות הסיבולת האולטימטיבית, הסתיימה בטקס הענקת פרסים מרגש למנצחים בתחרות, שהחלה ביום שלישי 14.2 בשחייה של 10 ק"מ בכנרת, רכיבה על אופניים למרחק של 425 ק"מ וריצה למרחק של 84.5 ק"מ, כל זה ב-3 ימים בלבד.

 

במקום הראשון הגיע רועי פלג בן 31, נשוי +1 ממושב גת רימון, שסיים את התחרות ב-27.22 שעות. במקום השני הגיע אייל פרל מיוזמי ומארגני התחרות, שסיים אותה ב-27.39 שעות וחגג במהלך התחרות, ביום חמישי 16.2 יום הולדת 50 ובמקום השלישי הגיע מתן פרטמן בן 28 מתל אביב, שסיים ב-28.28 שעות.

 

בטקס חלוקת הפרסים שנערך ביום שישי בבוקר במלון רימונים אילת, בירך מנכ"ל רשת מלונות רימונים אסף שלו את המתחרים ואמר: "אנו גאים בכל אחד מהמתחרים על המאמץ הגדול שעשיתם ובשבילנו כל אחד מכם הוא מנצח."

 

שלו הוסיף כי "רשת מלונות רימונים שמחה וגאה לארח את משתתפי התחרות ומלוויהם בתחרות האולטרה צ'לאנג' הראשונה המתקיימת בישראל. ההשתתפות בתחרות זו הן במתן חסות והן בהפקה עולה בקנה אחד עם התכנית האסטרטגית של הרשת לשנת 2017 לבדל ולמצב עצמה כפועלת ומעניקה לאורחיה ערך מוסף בתחום ה-wellness ואורח חיים בריא."

 

עוד הוסיף שלו ואמר: "רשת מלונות רימונים תמשיך להעניק לאורחיה חוויות מיוחדות אשר יתווספו לחוויית האירוח במלון. תחרות האולטרה צ'לנאג' הינה הזדמנות נפלאה להעניק חוויה כזו לספורטאים הטובים ביותר."

 

אייל פרל הוגה ויוזם תחרות האולטרה צ'אלנג' יחד עם אריאל הלר אמר במהלך טקס חלוקת הפרסים: "לראשונה בישראל התקיימה תחרות שהציבה כאלו אתגרים, עומסים וקשיים בפני המשתתפים. בתחרות זו הקשיים עימם נדרשנו, המתחרים להתמודד היו פי 3 מתחרות הישראמן שנחשבה עד כה לתחרות הקשה ביותר בישראל."

 

עבור לתוכן העמוד