מלון דן אילת מתחדש

14/02/2017

 

מלון דן אילת יסיים בחודש הקרוב תהליך חידוש של 124 חדרים בהשקעה של מעל 11 מיליון ₪. במסגרת המהלך, חודשו מהיסוד 124 חדרים במלון דן אילת, מכל סוגי החדרים: סטנדרט, אקזקיוטיב, דלקס, חדרי משפחה וסוויטות, על פני 5 קומות ששופצו מהיסוד, תוך שמירה על אווירת הנופש המיוחדת ושימת דגש על תכנונו הייחודי של המלון.

 

החידוש כולל החלפת מערכת החשמל בחדרים, החלפת כל הריהוט בחדרים, חידוש חדרי האמבטיה, החלפת הטפטים, שטיחים, והווילונות והוספת טלוויזיות חכמות קעורות ועוד. כבר כיום ניתן להזמין את החדרים המחודשים במלון דן אילת לצד שאר חדרי המלון האחרים. החדרים שעברו שיפוץ מסומנים כ-"חדר מחודש".

 

מלון "דן אילת" נפתח בשנת 1995. המלון ממוקם בחוף הצפוני של אילת ומציע חווית נופש מושלמת. המלון מעוצב כנווה מדבר עכשווי, בו טמונים צורות ודימויים ארכיטקטוניים ועיצוביים מעניינים, צבעוניים ומגוונים, המשדרים הזמנה לחופש בנימה משועשעת ושונה מהרגיל.

 

המלון, אשר נבנה על שטח עצום של 54,000 מ"ר, מעוצב באופן בלתי שגרתי. הפריטים והרהיטים המעטרים אותו נבחרו ועוצבו בקפידה על מנת להבליט את המיוחד ואת השונה. מאחורי העיצוב עומד המעצב הבינ"ל הידוע, אדם טיהני.

 

 

בתמונה: חדר אקזקיוטיב החדש. צילום: אורי אקרמן

 

עבור לתוכן העמוד