האירוע השנתי של מועדון "ליידי ולורד דן" נערך בדן ת"א

6/02/2017

 

רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של מלונות דן ואיתי אליעז, מנכ"ל מלון דן תל אביב, אירחו כ–500 נציגים ונציגות של חברות מהמשק הישראלי באירוע השנתי של מועדון "ליידי ולורד דן".

 

האורחים נהנו מאירוע קסום על רקע השקיעה של חוף הים של תל אביב, שכלל ארוחת בניצוחו של שף המלון, עובד אלפיה, ולאחר מכן ממופע סטנד אפ של הקומיקאית רותם אבוהב.

 

רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של מלונות דן קיבל את פניהם של האורחים ואמר באירוע: "אנו שמחים לראות את כל הנציגים של החברות שאנו בקשר איתם יום יום. אנו נמשיך להשקיע רבות בחיזוק הקשר מול החברות ולהציע את השירות הטוב ביותר עבורכם ועבור הלקוחות שלכם."

 

באירוע השתתפו נציגי חברות, כגון: טבע, אל על, אסם, מגדל ביטוח, תעשיה צבאית, יוניליוור, ארקיע, קימברלי קלארק, סנדיסק, בנק דיסקונט, אלביט, IBM, סיסקו, קופת חולים כללית, טכניון, ישקר, ג'נרל מוטורס.

 

עוד השתתפו מנהלות לשכה ומזכירות בכירות של חברות מרכזיות במשק הישראלי, בניהן: דבי דולב מלשכת מנכ"ל טבע ישראל, איריס דרעי מלשכת מנכ"ל שופרסל, חמדה תורג'מן מלשכת מנכ"ל ישראכרט, מיכל ידידיה מלשכת מנכ"ל קסטרו, פנינה דואני מלשכת מנכ"ל יונייטד קינג, קרן וילצ'נסקי מלשכת מנכ"ל קבוצת סמל"ת, שרה וינר מלשכת מנכ"לית נכסים ובנין, טרי לוי מלשכת נשיא קבוצת שטיר.

 

מנכ"לי המלונות של הרשת שהגיעו לאירוע: איתי אליעז, מנכ"ל מלון דן תל-אביב, עדי מאור, מנכ"ל מלונות דן בחיפה וקיסריה, דובי רקיע, מנכ"ל מלון דן אכדיה, יהודה קראוס, מנכ"ל מלון דן ירושלים, רונית רונן, מנכ"לית מלון דן קיסריה, בן ינובר, מנכ"ל מלון דן בוטיק, רמה אורם, מנהלת מלון דן פנורמה ירושלים ודיצה בן משה, מנהלת פרויקטים שיווקיים במלונות דן.

 

בתמונה (מימין לשמאל): רפי בארי, סמנכ"ל השיווק והמכירות של מלונות דן, דיצה בן משה, מנהלת פרויקטים שיווקיים במלונות דן ואיתי אליעז, מנכ"ל מלון דן תל אביב.

 

עבור לתוכן העמוד