רפי שדה אירח את אירוע השקת פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית

21/01/2017

 

רפי שדה, מנכ"ל מלונות דן אירח את אירוע השקת פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית המתקיים זאת השנה הרביעית ברציפות במלון דן אילת, במעמד ראש עיריית אילת, מר מאיר יצחק הלוי.

 

באירוע, שנערך במלון דן תל-אביב, השתתפו הנהלת פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית בראשות לאוניד רוזנברג, הנהלת רשת מלונות דן, נותנת החסות הראשית לפסטיבל, הזמר והיוצר אלון אולארצ'יק, הצ'לן יועד ניר והפסנתרן הידוע גיא מינטוס המשתתפים בפסטיבל השנה, צמרת עיריית אילת ובעיקר הרבה חובבי מוסיקה קאמרית.

 

האירוע כלל קבלת פנים, סרטון מיוחד על הפסטיבל המתקיים זאת השנה ה-12 ברציפות והחמישית במלון דן אילת, ונאומים של מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת, רפי שדה, מנכ"ל מלונות דן ולאוניד רוזנברג, מנכ"ל פסטיבל אילת למוסיקה קאמרית.

 

רגע לפני סיום האירוע חיכתה לאורחים הפתעה: הופעה פרטית של הזמר והיוצר אלון אולארצ'יק יחד עם הצ'לן יועד ניר שביצעו שירים מוכרים של אולארצ'יק בביצועים מיוחדים ונתנו לאורחים טעימה קטנה ממה שמחכה להם בפסטיבל.

 

אלון אולארצ'יק רגע לפני שהתחיל לשיר אמר: "ממש מרגש אותי להיות חלק מהפסטיבל הזה וכאן באירוע. בתחילת דרכי כשהתחלתי לנגן אז היתי חייב ללמוד לנגן על פסנתר מוסיקה קאמרית, ממש כמו בפולנייה, כך שזאת סגירת מעגל מרגשת עבורי."

 

רפי שדה, מנכ"ל מלונות דן אמר באירוע כי: "מלונות דן משקיעה השנה סכומי עתק בשיפוץ וחידוש מלונות הרשת. אני רוצה להודות לראש העיר על המילים החמות. מאיר ואני חברים כבר המון שנים והדבר היחיד שאני רוצה לומר בהקשר שלו, המזל הוא של העיר אילת שהוא עומד בראשה כי מדבור באיש של חזון. תחום התרבות מאוד חשוב עבורנו ואנו שמחים להיות חלק מהפסטיבל הזה. ואני יכול לומר כי עוד בתקופה שהיתי מנכ"ל רשת ישרוטל וגם שם היה פסטיבל מוסיקה קאמרית ידעתי שהפסטיבל הזה במלונות דן הוא המוצלח יותר מבין השניים."

 

בסיום האירוע רפי שדה נפגש עם אלון אולארצ'יק והחמיא לו עם העיבודים החדשים לשירים שלו שהוא ביצע והפתיע אותו שאמר לו שקרוב משפחה שלו – בני אולארצ'יק הינו חלק ממשפחת מלונות דן והוא סמנכ"ל מלון קינג דיוויד בירושלים.

 

בתמונה: רפי שדה, אלון אולארצ'יק, מאיר יצחק הלוי ולאוניד רוזנברג .צילום: הראל שגיא

 

עבור לתוכן העמוד