פרס "דגל היופי" הוענק להגושרים מלון בטבע

12/01/2017
פרס "דגל היופי" הוענק להגושרים מלון בטבע (הגדל)

 

פרס "דגל היופי" הוענק ל"הגושרים מלון בטבע" בקטגורית בתי מלון בקיבוצים בתחרות "בית מלון נאה ומקיים בישראל יפה". בנוסף, הוענק מגן "עשור הצטיינות" המוענק על 10 שנות זכייה רצופה ב- 5 פרחי יופי. הפרס הוענק על ידי המועצה לישראל יפה, בחסות משרד התיירות ובשיתוף עם התאחדות המלונות בישראל.

 

מטרת התחרות היא להגביר את המודעות לחשיבותם של אסתטיקה ושל טיפוח סביבתי בתחום המלונאות. זאת במגמה ליצור שיפור ממשי בתנאים הפיזיים ובחזותם של מלונות בארץ, להנאתם של האורחים ולרווחתם של סגל העובדים.

 

במסגרת התחרות, נבחנו במהלך 2016 עשרות בתי מלון בארץ על ידי עשרות צוותי מתנדבים של המועצה לישראל יפה, שבחנו את החזות החיצונית והפנימית של בתי המלון, השירות לאורח וההתנהלות המקיימת והסביבתית במתחמי המלונות, בנוסף, נבחנו איכות חדרי המלון, כניסת בתי המלון, החניונים, הטרקלינים, המעליות, מתקני המלון אשר מוצעים לאורחים, חדרי האוכל, ברים, בתי כנסת, התייעלות אנרגטית, פעילות צמצום והפרדת פסולת ועוד.

 

מנכ"ל "הגושרים מלון בטבע" דודו עוז אמר, כי 'הגושרים מלון בטבע' ממשיך להוות מודל ודוגמא לקיימות בענף המלונאות בארץ. "מדי שנה אנו מתייעלים כדי להגיע לשלמות. במלון הממוקם בקיבוץ הגושרים אנו מקדמים בכל תכניו ובאופן ניהולו - גישה ירוקה ואקולוגית למען שמירת הטבע ואיכות הסביבה וכן אורח חיים בריא, ספורט, תזונה נכונה ונפש. במלון מופעלות מערכות מחזור ומערכות אנרגיה ידידותיות לסביבה במטרה לשמור על הטבע והסביבה המופלאה של המלון המוקף בפלגי המים של נחל הדן, חובק שפע של טבע ירוק, מעיינות ציוריים, חורש סבוך הטובל במרחבי דשא ירוקים וצל " אומר עוז.

 

בתמונה: דודו עוז מקבל את דגל היופי לשנת 2016

עבור לתוכן העמוד