סופי שבוע עתירי יין ורומנטיקה בפרימה רויאל

2/01/2017
סופי שבוע עתירי יין ורומנטיקה בפרימה רויאל (הגדל)

 

החורף הירושלמי כבר כאן, ועל מנת לחמם את האווירה, רשת מלונות פרימה מציעה לאורחיה לבוא ולחוות הרפתקה ירושלמית. פרימה מציעה סופי שבוע חמימים עתירי פעילויות שיעסקו בכל פעם בנושא אחר.

 

סוף שבוע "יינות וטעמים" יתקיים בין התאריכים 19-21 בינואר סוף השבוע יוקדש לקינוחים מתוקים וליינות איכותיים. הוא יכלול בין היתר: יתקיים סיור יקבים מודרך בהרי יהודה. סדנת מתוקה להכנת קינוחים עם שף המלון. ביקור בחנות שוקולד וגלידריה בעין כרם. ערב טעימת יינות, וסיור בשכונות 'נחלאות'.

 

סוף שבוע "בלי עין הרע" יתקיים בין התאריכים 26-28 בינואר. סוף השבוע יכלול בין היתר סיור בנחלאות ובשוק מחנה יהודה למסע סביב מקורם של סיפורי הסבתא, אגדות המקובלים והקמעות המגרשות את הרע ומביאות את הטוב. כמו כן יתקיים טיול בעקבות האמנים והיוצרים הירושלמים.

 

סוף שבוע "חופשה לאוהבים" יתקיים בין התאריכים 9-11 בפברואר. סוף השבוע יוקדש לתשוקה ורומנטיקה ובמסגרתו יתקיים סיור רגלי מרתק המלווה בסיפורי חיים פיקנטיים ומעוררי דמיון; הצצה לסודות מחדר המיטות של מפורסמים בקולנוע; סיור רגלי מודרך בעקבות אמנים ויוצרים מהשורה הראשונה, אשר ההווי והחיים בירושלים היוו להם מקור השראה וחיבור קסום בין רומנטיקה, פנטזיה ותשוקה בסרטים ובחיים האמתיים בהנחיית איריס לקנר ולימור בנדל (למבוגרים בלבד).

 

שירלי פבל, מנהלת הקונספט של רשת מלונות פרימה: "עם בואו של החורף הירושלמי, אנו מציעים לאורחינו להגיע ולחוות הרפתקה ירושלמית וליהנות מחופשות עם תוכן וערך מוסף, מהרצאות של טובי המומחים, מסיורים מודרכים החושפים את הפינות הנסתרות של העיר ואת המיתולוגיה שלה, ומסדנאות חווייתיות של מרצים ומדריכים מובילים בתחומם".

עבור לתוכן העמוד