מלון בוטיק חדש בירושלים: "בצלאל"

2/01/2017
מלון בוטיק חדש בירושלים: "בצלאל" (הגדל)

 

בלב העיר ירושלים, סמוך למקום משכנו של בית הספר בצלאל ההיסטורי ובקרבת שוק מחנה יהודה, נפתח בימים אלה מלון "בצלאל" מבית רשת מלונות הבוטיק "אטלס". כיאה למיקומו, מלון הבוטיק החדש מוקדש לתרבות העיצוב המקומית ומזמין את אורחיו למסע מרתק בה, תוך שהוא מתבלה באווירת שוק מחנה יהודה התוסס.

 

"בצלאל" הינו מלון בוטיק בן 37 חדרים, השוכן בקרן הרחובות בצלאל ומסילת ישרים, ונבנה בבניין לשימור לו נוספו שש קומות חדשות. ככזה, הוא משמש נקודת יציאה אופטימלית לסיורים במרכז העיר ובשוק הסמוך. המלון מוקדש לעיצוב ישראלי- החלל וחדריו משלבים אמנות ישראלית עם חומרים מקוריים, רהיטים ופריטים המבטאים את התרבות והאווירה המקומית הקסומה המאפיינת את רחובותיה של ירושלים בכלל ושכונת נחלאות בפרט. כל זאת, תוך הקפדה על אווירה אינטימית וחמה ונוחות עכשווית.

 

עיצוב המלון הופקד בידיו של סטודיו מו, בבעלותם של אורי בן-דרור ומיכאל אנקווה, מהבולטים באדריכלי הפנים בישראל. קרבתו למבנה בית ספר בצלאל הישן, הידוע במעמדו המיתולוגי במסורת העיר ירושלים ובתרומתו לעולם האומנות והעיצוב הישראלי, הייתה מקור השראה מרכזי לקונספט שהתוו השניים. זאת, במטרה לחבר את אורחי המלון אל האנרגיה, התרבות וההיסטוריה הכה ייחודיים לירושלים ומתוך רצון להעניק למלון וחדריו צביון צעיר ומלא חיות מחד ואסתטי ומוקפד מאידך.

 

37 החדרים ב"בצלאל" מתאפיינים בתשומת לב לפרטים. כל חדר מרוהט בריהוט שיוצר והותאם במיוחד למקום. החדרים משלבים נוחות מודרנית עם מגע מקומי איכותי ומוקפד ומאובזרים היטב. בקומת הכניסה ממוקם חדר אוכל הזולג לחצר פרטית, ממנו יוגשו לאורחים ארוחת בוקר עשירה ואיכותית עליה הופקד השף ירון וינקלר (המתמחה בסיורי אוכל בבירה) ו- happy hour- כיבוד קל בשעות אחר הצהריים, שיושתתו על מנות המזוהות עם המטבח הירושלמי וחומרי גלם שמקורם בדוכני שוק מחנה יהודה הסמוך.

 

עבור לתוכן העמוד