תזונת הפליאו הטרנדית נכנסת למלונות

30/12/2016

 

רשת קראון פלזה והולידיי אין מרחיבה את פעילותה וחוברת לטרנד תזונת הפליאו ותציע לראשונה בישראל סופי שבוע המבוססים על תזונת הפליאו. סופי השבוע יתקיימו החל מינואר הקרוב. הפרויקט יוזנק במלון הרשת קראון פלזה אילת ובהמשך יתרחב למגוון בתי המלון בארץ.

 

תזונת הפליאו שנוסדה בארה"ב בשנות ה-70, וצברה פופולאריות אדירה בשנים האחרונות, מבוססת על בניית תפריט המורכב מחלבון ושומן מן החי, ביצים וירקות. במקביל תורת הפליאו קוראת להימנעות מדגנים (בעיקר חיטה), סוכר ושמנים תעשייתיים בלתי רוויים מזרעים (תירס, סויה, חמניות).

 

סופי השבוע שיתקיימו במבחר בתי המלון של הרשת יציעו, לצד תפריט שהורכב לפי אורח החיים הפליאולתי, גם סדנאות מקצועיות, הרצאות, פעילויות ספורט ועוד, אשר הותאמו לקהילה הישראלית שאימצה את אורח החיים הפליאוליתי וכמובן גם לאלו הרוצים לצרוך מוצרים טבעיים ולא מעובדים במהלך חופשתם. תוכן ייחודי זה נבנה בשיתוף עם אוהד רוט, מייסד שווקי הפליאו ברחבי הארץ, שאימץ אורח חיים זה לפני כ 4 שנים.

 

אורן בוטבול, סמנכ''ל שיווק ומכירות של רשת קראון פלזה מסר כי "אנו בוחנים וערים למגמות ולצרכי קהל המבקרים ברשת ולכן שמחים להכריז על שיתוף פעולה זה, שהינו הראשון מסוגו בארץ המבוסס על תזונת הפליאו. אנו מודעים לכך כי האורחים מקדישים חשיבות גבוהה לאוכל במהלך חופשתם ואנו רוצים להתאים את עצמנו לטרנדים העולמיים ולהציע להם בכך סופי שבוע חווייתיים המציעים חוויה קולינרית, בשילוב לסדנאות אורח חיים בריא והטענת מצברים"

 

אוהד רוט, מייסד שוק הפליאו בארץ הוסיף: "בארץ ניכרת התעניינות רבה בתזונת הפליאו בשנים האחרונות ואני גאה להיות חלק מסוף שבוע ראשון שמוקדש לתזונה זו ומודה לרשת קראון פלזה והולידיי אין אשר נתנה במה לטרנד העולה. בפרויקט הושקעה מחשבה רבה וזה צפוי להפוך להצלחה גדולה במהלך השנה הקרובה".

 

צילום: אנטולי מיכאלו

 

עבור לתוכן העמוד