פסטיבל ישרוטל קלאסיקאמרי

28/12/2016
פסטיבל ישרוטל קלאסיקאמרי (הגדל)

 

קרלו גולדשטיין (איטליה), דודי זבה (ישראל), ירון גוטפריד (ישראל), הקלרינט הוירטואוז אנטון דרסלר (איטליה), הפסנתרנים; אלישע אבס, אסף קליינמן ונדיה ויינטראוב, החצוצרן ערן ראמי, שמוליק אלבז בניצוח ונגינה על מנדולינה ועוד יהיו בין אורחי פסטיבל ישרוטל קלאסיקאמרי – הפסטיבל הבינלאומי למוזיקה קלאסית באילת, אשר יתקיים השנה עם תזמורת סימפונט רעננה בביצוע מיטב היצירות של המלחינים והיוצרים הגדולים בכל הזמנים.

 

תוכנית הפסטיבל מגוונת ומשלבות יצירות קלאסיות של מוצרט, ויוולדי, שוברט, רוסיני, באך, גריג ועוד לצד יצירות ממיטב הזמר העברי והקלאסיקות הישראליות מכל הזמנים. במהלך ימי הפסטיבל יועלו מופעים שונים, ביניהם: 'דואו נבל וחליל', קונצרט 'Jewish in G', 'סיפור משפחתי' – רסיטל לפסנתר משופן ועד סקריאבין, 'המסגר פינת דה-וינצ'י' – מופע המשלב רוק ואופרה ועוד.

 

עוד ייקחו חלק בפסטיבל, הדיוות של האופרה, הילה בג'יו וקרן הדר, הזמרות דניאלה סקורקה, גוני כנעני, ענת צרני ונופר יעקובי, להקת הסיקסטיז, אנסמבל גלעד אפרת, אוהד שרגאי, הזמרות יסמין רביב, אילה פוספלד ונגנים אורחים מבי"ס "רימון" ועוד.

 

תזמורת סימפונט רעננה היא קול ייחודי בעולם המוסיקה הקלאסית. שילוב מנצח של חדשנות עם איכות. הגישה הבלתי אמצעית, הדינאמיות והליברליות האמנותית, הביאו את התזמורת לקהלים צעירים ומגוונים פעם אחר פעם. הצלילים הנפלאים שינוגנו על ידי תזמורת סימפונט רעננה והאמנים הרבים המשתתפים באירועי סוף השבוע, הם הביטוי היפה ביותר להיותה של רשת מלונות ישרוטל מובילה ביזום, תמיכה והפקה של אירועי תרבות ואמנות המעצימים ומעשירים את חווית החופשה של אורחי מלונותיה באילת וברחבי הארץ. התכנית השנה היא העשירה ביותר עד כה בפסטיבל.

עבור לתוכן העמוד