רשת מלונות דן זכתה ב-"אות הגיוון בעסקים על שם דב לאוטמן"

10/12/2016
רשת מלונות דן זכתה ב-"אות הגיוון בעסקים על שם דב לאוטמן" (הגדל)

 

מומו מהדב, מנכ"ל ארגון מעלה ונועם לאוטמן, ראש הוועדה הציבורית לבחירת "אות הגיוון בעסקים" העניקו את "אות הגיוון בעסקים על שם דב לאוטמן" לשנת 2016 למלונות דן.

 

טקס קבלת הפרס התקיים במסגרת הכנס הבינלאומי לאחריות תאגידית שקיימה השנה "מעלה" שנערך בהאנגר 11 בנמל תל-אביב. בטקס נכחו חן מיכאלי, סמנכ"ל משאבי אנוש במלונות דן, מיטל ברנע, מנהלת האחריות התאגידית של החברה ומנהלי משאבי האנוש מהמלונות השונים בארץ.

 

חברי הוועדה החליטו להעניק את הפרס לאחר שהתרשמו מהדגש הבולט שניתן לנושא הגיוון ברשת מלונות דן והשקעה בסביבת עבודה רב תרבותית והעסקת אחוז גבוה של מנהלים מהאוכלוסייה הערבית ועובדים עם מוגבלות המועסקים ברשת.

 

"אות הגיוון בעסקים" הינו יוזמה של ארגון מעלה והפורום הישראלי לגיוון בתעסוקה שמטרתה עידוד יוזמות לגיוון תעסוקתי בעסקים. האות שם דגש על יזמות וחדשנות בעלי ערך סיפורי מעורר השראה, היכול להוות מודל עבור חברות נוספות ולחולל שינוי.

 

החברות הזוכות באות נבחרות על ידי ועדה ציבורית שבראשה עומד נועם לאוטמן. הרכב הועדה משקף את מגוון נקודות המבט של עסקים, ארגונים חברתיים, ממשל ציבורי ואקדמיה ותוך ייצוג רחב למגוון קהלים ואוכלוסיות בחברה הישראלית.

 

חן מיכאלי, סמנכ"ל משאבי אנוש במלונות דן, אמר: "אני מודה וגאה בבחירה בנו, מלונות דן, לקבלת אות הגיוון ע"ש דב לאוטמן. אנו פועלים שנים ארוכות מתוך מחויבות למדיניות שחרטנו על דגלנו להעסקה מגוונת ומכילה. זוהי זכות גדולה להוביל גיוון תעסוקתי השזור בפעילות המלונאית, על אלפי עובדינו, הכולל עובדים מוסלמים, נוצרים, יהודים, בדואים ודרוזים, לצד מבוגרים, חיילים משוחררים, אימהות ואבות, עובדים עם מוגבלויות, ועוד. נמשיך לקדש את ערכי הליבה ולפעול להתאמת סביבת העבודה לקהלי העובדות והעובדים השונים, מתוך הערכה, כבוד ושיווין הזדמנויות".

 

נועם לאוטמן, ראש הוועדה הציבורית לבחירת "אות הגיוון בעסקים" אמר בטקס: "בשבוע שעבר ציינו 3 שנים למותו של אבי, דב לאוטמן ז"ל ואני שמח לראות שהערכים שלו עדיין קיימים. גיוון זו הזדמנות לחבר בין חלקי החברה וגם הזדמנות כלכלית לקהלים שונים. אני מקפיד שהוועדה שבוחרת את 'אות הגיוון' תהיה מגוונת אף היא."

 

בתמונות (מימין לשמאל): נועם לאוטמן, ראש הוועדה הציבורית לבחירת "אות הגיוון בעסקים" ובנו של דב לאוטמן ז"ל מעניק את הפרס לחן מיכאלי, סמנכ"ל משאבי אנוש במלונות דן. צילום: סיון פרג'

עבור לתוכן העמוד