מלון דן תל אביב מעשיר את התכנים לאורחים

24/08/2016
מלון דן תל אביב מעשיר את התכנים לאורחים (הגדל)

מלון דן תל אביב מעשיר את התכנים לאורחים ומציע סדנאות RESTART ויוגה וערבי מוסיקת ג'אז כחלק מהעצמת חוויית האירוח

במסגרת המהלך, המלון יציע לאורחיו סדנת RESTART לגוף והנפש עם מדריך מוסמך בכל יום שבת, סדנת יוגה עם מדריך מוסמך בכל יום שישי וערבי מוסיקת ג'אז אינסטרומנטאלית חיה. בהמשך יוצעו לאורחי המלון סיורי ריצה ברחבי תל אביב עם מדריך ריצה וטיולים מוסמך בכל יום שלישי בערב.

כל הפעילויות יהיו זמינות לאורחי המלון במהלך כל השנה והינן חלק מהאירוח במלון וההשתתפות בהן לא כרוכה בתוספת תשלום.

מלון דן תל אביב מעשיר את התכנים לאורחים ומציע סדנאות RESTART ויוגה וערבי מוסיקת ג'אז כחלק מהעצמת חוויית האירוח.

• סדנת RESTART – סדנה לריענון הגוף והנפש באמצעות כלים מהיוגה, צ'י קונג, תרגילים טיבטים ועוד. במהלך הסדנה המשתתפים יעסקו בריפוי הגוף והנפש על ידי הרפיה ומתיחה, הסבת נינוחות וקלילות תנועה על ידי מתיחות עדינות ורגועות. סדנת ה-RESTART על ידי מדריך יוגה מוסמך תוצע לאורחים במתחם הבריכה של המלון בכל יום שבת בשעה 12:00.


• סדנת יוגה – אורחי המלון ייהנו מסדנת יוגה עם מדריך מוסמך בכל יום שישי, בין השעות: 17:00-18:00 במרפסת השיזוף של הבריכה המשקיפה לחוף הים של תל אביב, כשכל אורח יקבל מזרן יוגה מיוחד. התרגול הוא על בסיס מקום פנוי.


• ערבי ג'אז –  אורחי המלון ייהנו מערבי מוזיקת ג'אס אינסטרומנטאלית חיה בלובי המלון, בכל יום חמישי בין השעות: 20:00-22:00. הרכב 2 נגנים של קלידים וקונטרה באס ינעימו את זמנם של האורחים עם מוסיקת ג'אז עכשווית.


• סיורי ריצה – אורחי דן תל אביב ייהנו מסיורי ריצה ברחבי העיר תל-אביב עם מדריך ריצה וטיולים, בכל יום שלישי בשעה 20:00. ההשתתפות בסיורי הריצה הם על בסיס מקום פנוי.

עבור לתוכן העמוד