השליטה בקשרי תעופה נמכרת לחברת רנאומן תמורת כ-33.5 מיליון שקל

26/07/2016
השליטה בקשרי תעופה נמכרת לחברת רנאומן תמורת כ-33.5 מיליון שקל

 

חברת קשרי תעופה, בניהולו של יורם מוטעי, מדווחת היום, כי קבוצת המשביר 365 החזקות התקשרה בהסכם עם חברת רנאומן, הנמצאת בבעלות אייל סגל, לפיו תרכוש חברת רנאומן 51.6% מהונה המונפק של קשרי תעופה תמורת כ-33.5 מיליון שקל. העסקה משקפת לקשרי תעופה שווי חברה של 65 מיליון שקל, ופרמיה של כ-21.9% ביחס לשווי השוק של קשרי תעופה. עם השלמת העיסקה, תישאר המשביר 365 עם אחזקה של 10% בקשרי תעופה.

השלמת העסקה כפופה להתקיימותם של תנאים מתלים, לרבות אישור הממונה על ההגבלים העסקיים. העסקה בוצעה בניהול משרד חדש ארד. דוד משרד עו"ד ונוטריון.
 
יורם מוטעי, מנכ"ל קשרי תעופה: "אנו מברכים את בעל השליטה החדש בקשרי תעופה אייל סגל הבעלים של חברת רנאומן. אייל, מגיע לקבוצה חדור מוטיבציה להמשיך ולהצעיד אותה בדרך ההתפתחות העסקית המאפיינת אותה בשנים האחרונות ואף לאפשר לוודא שהיא מתקדמת לאופקים חדשים ומגוונים. אני מודה לרמי שביט על 10 השנים האחרונות בהן עמד ותמך בחברה באופן מוחלט ללא סייג ולאחל לו הצלחה רבה בכל עסקיו. לאייל שמצטרף למשפחת קשרי תעופה כמוביל, ברצוני לאחל שיראה ברכה והצלחה בכל מעשה ידיו ושיחד נזכה לשנים רבות של פיתוח עסקי, אושר, שגשוג והצלחה.  עוד הוסיף: "זאת תעודת כבוד לקבוצה המוכיחה שמאמצינו הרבים הפכו את החברה לכזו שגורמים מחוץ לענף התיירות רואים בה פוטנציאל עסקי כה גדול".
 
רמי שביט, מנכ"ל המשביר 365 החזקות: "מכירת השליטה בקשרי תעופה הינה בבחינת קיום הבטחתנו להתמקדות עסקית במשביר 365 ופיתוח עסקי הליבה – ניו פארם והמשביר בתי כלבו – בשנה האחרונה. אנו מאמינים כי התכנית האסטרטגית תיתן פירותיה בשנים הקרובות. בהזדמנות זו אני מבקש להודות ליורם מוטעי ולכלל עובדי קשרי תעופה על השנים היפות, ולאחל לאייל סגל ומשפחתו הצלחה רבה".

 

עבור לתוכן העמוד