מלון דן ירושלים אירח את הנבחרת הפראלימפית של ישראל

17/07/2016
הגדל

 

גע לפני הגיבושון, יהודה קראוס, מנכ"ל מלון דן ירושלים ייצג את רשת מלונות דן, נותנת החסות הראשית לנבחרת הפראלימפית זאת אולימפיאדה שלישית ברציפות, במפגש המרגש שהתקיים עבור הנבחרת האולימפית והפראלימפית למשחקים האולימפיים בריו שנערך בבית הנשיא בירושלים.

 

במפגש קראוס פגש את כל ספורטאי הנבחרת, ויחד עם דני בן אבו יו"ר הועד הפראלימפי ואיחל לכל אחד ואחד מהם הצלחה במשחקים והזמין אותם לגיבושון שיתקיים במלון.

מיד לאחר המפגש המרגש בבית הנשיא בירושלים, כל ספורטאי הנבחרת הפראלימפית של ישראל הגיעו למלון דן ירושלים לגיבושון של יומיים במלון.

במהלך הגיבושון בדן ירושלים, הספורטאים נפגשו עם הג'ודוקא אריק זאבי שכבר זכה במדליה אולימפית ודאג להחדיר בהם מוטיבציה. בנוסף, הספורטאים תודרכו על ידי אנשי הרפואה והביטחון וקיבלו הנחיות מפורטות לפני היציאה לריו ברזיל.

 

כמו כן, שגרירות ברזיל בישראל שלחה מורה לפורטוגזית שהעבירה לספורטאים שיעור קליל במילים שימושיות ומדריכה קולינרית להסביר על המטעמים המקומיים.

במהלך הגיבושון ציפתה לספורטאים הפתעה מרגשת כשמנכ"לית האוניברסיטה העברית הגברת בילי שפירא, הגיעה לברך אותם לקראת היציאה לריו והכריזה שכל ספורטאי פראלימפי שיביא מדליה יזכה במלגת לימודים לאוניברסיטה.

עבור לתוכן העמוד