תחרות "מבשלים מהלב" של פתאל נערכה זו השנה השלישית

28/04/2016

 

רשת מלונות פתאל ויוניליוור פודסולושיינס, ערכו את אירוע הגמר של תחרות "מבשלים מהלב", בסימן מעורבות לקהילה בשיתוף תוכנית "פותחים עתיד" של הסוכנות היהודית. במהלך יום שלם פיקחו השפים על תחרות "מבשלים מהלב" שבה עמלו מעל ל -50 טבחים על הכנת מנות שונות ובחרו את המנות המנצחות שחלקן גם ייכנס לתפריט הקיץ הקרוב של הרשת.

 

בין המשתתפים באירוע נכחו: ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי, מנכ"ל רשת פתאל ראובן אלקס, מנכ"ל יוניליוור פודסולושיינס דורון זילברשטיין, בכירי רשת מלונות פתאל, שפים ששפטו בתחרות, בהם: אביב משה, גולן גורפינקל מ"דלאל", עזרא קדם, ניר צוק והשף יורם ניצן וכן חיילים מחטמ"ר הר שגיא.

 

תחרות "מבשלים מהלב"- אליפות המטבח של רשת מלונות פתאל, התקיימה זו השנה השלישית ברציפות והיא מסורת המתרחשת אחת לשנה. מכל מלון נבחר כוכב המטבח, בכדי למצוא את הכישרונות הצעירים של הרשת, לכל קבוצה מתלווה מנטור- שף מוביל המלווה את הקבוצה במהלך כל התחרות.

 

בערב הגמר נבחרו הזוכים בתחרות: מיטל הללי ממלון לאונרדו אשדוד, דניאל תמם ממלון לאונרדו פריוויליג' אילת, ודים קרפק ממלון לאונרדו ביץ' אילת, דודאן אביתר מיו קוראל ביץ' וניר אדרעי ממג'יק סאנרייז קלאב אילת. המנטור שליווה את הקבוצה הוא השף חביב משה ממסעדת "שף על המים". הזוכים בתחרות זכו בסיור קולינארי באירופה.

 

המנטורים שליוו את הקבוצות :השף אור שפירא ממסעדת לומינה, השף זכאי חוג'א ממסעדת ג'קו סטריט, השף אוראל קמחי ממסעדת פופינה, השף חביב משה ממסעדת על המים ואינה קרבצקי, זוכת מאסטר שף הראשון ומנחת תכנית בישולים בערוץ 1.

 

בתמונה: מנכ"ל יוניליוור דורון זילברשטיין, מנכ"ל פתאל ראובן אלקס והשף שלום קדוש. צילום: שיר גולני

 

עבור לתוכן העמוד