בפתאל חגגו את עסקת הענק עם פנדוקס השוודית

27/04/2016

 

דוד פתאל חגג את עיסקת הענק שנחתמה לפני מספר חודשים בין קבוצת מלונות פתאל לחברת Pandox השוודית. את האירוע בחר דוד פתאל לחגוג דווקא בישראל כשהוא מארח 47 איש מרחבי אירופה לארבעה ימים, שכללו סיור באתרי התיירות המפורסמים של ישראל , צפייה על נופי ירושלים מהסוויטה הנשיאותית של מלון לאונרדו פלזה בירושלים סיור בתל אביב יפו נסיעה באוטובוסים פתוחים ברחבי תל אביב יפו וגם היכרות עם חיי הלילה התוססים שלה. את האירוח חתם משתה באווירה אוריינטאלית במלון הרודס תל אביב שם לנו האורחים.

 

עסקת הענק שנחתמה לפני מספר חודשים כללה מכירת 18 בתי מלון בגרמניה לרשת המלונות השוודית Pandox בתמורה ל – 1.7 מיליארד ₪. העסקה משקפת לפתאל תשואה של 322% על ההון העצמי. ההסכם מבוסס על עסקת מכירה והשכרה בחזרה, כלומר – פתאל הופכת לשותפה אסטרטגית של חברת Pandox והיא תשכיר מידיה של פאנדוקס את בתי המלון לתקופה של 25 שנה ותהפוך לחברת הניהול שלהם תחת המותג " לאונרדו". דמי שכירות הצפויים מהעסקה מוערכים בהיקף של כ-22.5 מיליון אירו בשנה, זאת, בנוסף למרכיב שכירות משתנה בהתאם למחזור המכירות.

 

בין האורחים: אנדס ניסן מנכל חברת Pandox , קרולינה קאוש – סמנכ"לית פיתוח חברת Pandox, ג'ורג'יו מננטי מחברת אסטידייל מתווך העסיקה, דרק ביר שותפו של פתאל לעסקה, אנדרד נאודהאם אדריכל מלונות פתאל באירופה, פר קרלן המאמן השבדי של נברחת ישראל בכדוריד, דני רוג'ר מנכ"ל מלונות פתאל באירופה וגם ראובן אלקס מנכל רשת פתאל בישראל ועוד.

 

בתמונה: אנדס ניסן מנכ"ל פנדוקס, ג'ורג'יו מננטי מתווך העסקה, דוד פתאל , קורנליה קאוש סמנכ"לית פיתוח בפנדוקס. צילום: יוני רייף

 

עבור לתוכן העמוד